Кавові оправи українського бренду Ochis стали експонатами Музею окулярів у Франції
Ochis — перший бренд у світі, який виробляє окуляри з кавової гущі
Команда Ochis не заплющила очі на забруднення довкілля, яке спричиняє оптична промисловість, і винайшла аксесуари нового типу. Витративши роки на пошуки альтернативи пластику, фахівці компанії склали формулу екологічного та міцного матеріалу: кавова гуща + натуральні олії.

Оправи з рослинної суміші є водостійкими та мають кілька унікальних якостей. Після висушування і полірування матеріал набуває матової текстури поверхні та зберігає легкий запах кави протягом кількох місяців.
Унісекс моделі Ochis, які вручну виготовляються в Києві, сьогодні експонуються у французському Musée de la lunette у місті Море — центрі світової оптичної індустрії. В Музеї окулярів відкрилася виставка Green Watching, присвячена сталому розвитку галузі: використанню біологічно розкладних матеріалів, підходу zero-waste та зростанню ринку перепродажу. Серед експонатів — і дві моделі Ochis, які можна побачити на виставці до 15 січня 2023 року.
кавові оправи Ochis розкладаються в 100 разів швидше, ніж пластикові вироби, перетворюючись на добриво для рослин.
Окуляри Ochis доводять, що екологічні продукти можуть мати естетичний і вишуканий вигляд. Продовжуємо слідкувати за інноваціями українських і світових дизайнерів, які наближають нас до кращого майбутнього.
Made on
Tilda