Вибір редакції: 5 книг жовтня
Дізнаємося більше про інсайдерів української fashion-індустрії, стійкий дизайн, а також про зв'язок моди з часом і релігією
Fashion Directory of Ukraine
Редактор відділу моди українського Harper's Bazaar Антон Єременко та історик моди і fashion-критик Зоя Звіняцьківська випускають перший довідник української моди.

Автори книги записали 100 годин інтерв'ю з 92 інсайдерами — дизайнерами, стилістами, фотографами, рітейлерами та іншими представниками галузі. Бесіди, які проходили в режимі прямих ефірів в Instagram, стали основою Fashion Directory of Ukraine. У книзі ви зможете дізнатися більше про внесок Ірини Данилевської, Тетяни Соловей, Олени Буреніної, Івана Фролова, Ірини Джус та інших знакових гравців 2020 року.

Антон Єременко та Зоя Звіняцьківська вирішили надати цілісне уявлення про українську моду як сформовану креативну індустрію.
About Time: Fashion and Duration
Нова книга Ендрю Болтона — головного куратора Інституту костюма Метрополітен-музею в Нью-Йорку — простежує еволюцію моди з 1870 року дотепер і розкриває парадоксальний зв'язок моди з лінійними уявленнями про час.

У кожній речі можна побачити несподівані поєднання, які дозволяють переміщатися в майбутнє або минуле. Ці предмети пов'язані один з одним через форму, мотив, матеріал, узор, техніку або декор, що руйнує хронологію часу.

Болтон вплітає в розповідь уривки з романів Вірджинії Вульф, які відображають плин часу, та нове оповідання Майкла Каннінгема, лауреата Пулітцерівської премії, про один день з життя жінки через призму 150 років мінливої моди.

Fashion-фотограф Ніколас Алан Коуп зобразив 120 моделей одягу за допомогою чудових чорно-білих фотографій.
Zero Waste Fashion Design
Книга, що створена двома піонерами галузі, Тімо Ріссаненом і Холлі Маккуілланом, присвячена ключовому підходу сталого fashion-дизайну. Вона пропонує гнучкі стратегії та прості в освоєнні методи безвідходного виробництва, які допоможуть розробляти власні ультрасучасні дизайни одягу.

У виданні представлені викрійки та інтерв'ю з дизайнерами-новаторами, включаючи Winifred Aldrich, Rickard Lindqvist і Yeohlee Teng, які демонструють вражаючий одяг, вироблений з використанням дизайну zero waste.
Fashion Theology
Що таке мода? Як вона виникла та проникла в сучасне життя? За останні півстоліття подібні питання стали предметом серйозного наукового роздуму, але голос теології в цій міждисциплінарної дискусії явно був відсутній. Нарешті прийшов час перервати мовчання.

Книга Fashion Theology перша в своєму роді, що досліджує динамічні відносини між богослов'ям і модою. Культуролог Роберт Коволо вивчає багату історію християнської думки, а також недавню політичну, соціальну, естетичну, літературну теорію і теорію перформансу. Автор демонструє, що мода і теологія мешкають на єдиній території, що до недавнього часу важко було навіть уявити.

Мода воліє сміливих, богослов'я вимагає смиренності. Вони пов'язані з основами політичної влади та громадського порядку, з тим, як ми живемо в часі, з природою етики та способами, за допомогою яких ми розповідаємо історії нашого життя.
Sustainability and Social Change in Fashion
Підручник для тих, хто змінить моду. Дізнайтеся, як вести стійкий fashion-бізнес і працювати на соціальні зміни в індустрії.

У книзі Леслі Девіс Бернс представлені концепції, програми, юридичні та нормативні питання, а також інструменти, доступні професіоналам fashion-індустрії. На сторінках видання ви знайдете тематичні дослідження та бесіди з професіоналами галузі. Досвід ABL Denim, Eileen Fisher, Patagonia, Alabama Chanin та інших компаній допоможе домогтися сталого розвитку в своїй кар'єрі.

Автор книги — засновниця Responsible Global Fashion LLC і Почесний професор дизайну одягу та мерчандайзингу Університету штату Орегон.

Вчимося «читати» моду в мистецтві та дізнаємося про передові текстильні розробки

Переможницею стала Тесс Ван Залінґе з Нідерландів

Made on
Tilda