Все, що треба знати про онлайн-події, присвячені Met Gala 2020
Від тизера виставки About Time: Fashion and Duration до виступу Florence and the Machine
Кожен перший понеділок травня Інститут костюма влаштовує щорічний бал Met Gala — грандіозну модну подію, яка вперше відбулася в Нью-Йорку ще в 1948 році. Захід збирає головних гравців моди та знаменитостей, які роблять благодійні внески на підтримку фонду Інституту костюма Метрополітен-музею та приковують увагу світової fashion-спільноти до своїх тематичних нарядів.

Цього року подію збиралися присвятити відношенню моди з часом: виставка в музеї Метрополітен, яка зазвичай відкриває бал, повинна була називатися About Time: Fashion and Duration ( «Про час: мода та тривалість»). Через пандемію коронавірусу відкриття виставки перенесли на 29 жовтня, а сам бал — на невизначений термін. Тому 4 травня відбулися онлайн-ініціативи, присвячені Met Gala.
Аби дізнатися історію балу, подивіться нове відео Vogue
Що відомо про виставку «Про час: мода та тривалість»
Головний редактор Vogue U.S. і радник з глобального контенту Condé Nast Анна Вінтур зазначила, що в цьому році куратор Інституту костюма Ендрю Болтон готує найскладнішу та найбільш екстраординарну виставку з тих, над якими він коли-небудь працював. І ми вже можемо побачити її прев'ю: на сайті Vogue вийшла докладна стаття про експозицію, яка демонструє розвиток моди та разом з тим її константи за останні 150 років. Організатори виставки показують вплив часу на модні тенденції та порівнюють твори дизайнерів різних часів.
Звернення Анни Вінтур
Нагадаємо, що Vogue і Рада модельєрів Америки перепрофілювали свій фонд для підтримки модної спільноти в період пандемії COVID-19 і запустили ініціативу A Common Thread. У своєму відеозверненні Анна Вінтур повідомила, що благодійна акція зібрала майже 5 мільйонів доларів, а вчора Vogue зробив власний внесок одразу в дві організації — A Common Thread та Інститут костюма.

У прямому ефірі Вінтур закликала взяти участь у ініціативі всіх бажаючих і оголосила виступ групи Florence + The Machine, яка символічно виконала пісню You've Got the Love. Також відео записали Наомі Кемпбелл, розповівши про свої наряди для Met Gala, та Ліза Коші, яка зазвичай зустрічає гостей на червоній доріжці. У завершенні вечора Вірджил Абло влаштував afterparty та зіграв діджей-сет.
Віртуально взяти участь у Met Gala 2020 міг кожен: Vogue запустив #MetGalaChallenge та оцінював фоловерів, які відтворювали свої улюблені образи минулих років, і паралельно Аккаунт High Fashion Twitter провів HFTwit Met Gala — конкурси на кращу зйомку, ілюстрацію, кращий бренд і стайлінг.

И перепрофилировали свой фонд для поддержки модного сообщества в период пандемии COVID-19

Аккаунт High Fashion Twitter проведет виртуальный ивент

Тренд-прогнозист заявила, что люди не захотят вернуться к прежней жизни

Made on
Tilda