Palais Galliera надав онлайн-доступ до своїх колекцій
На сайті музею можна побачити десятки тисяч експонатів різних епох — від XVIII століття до наших днів
Паризький музей міської моди, закритий на реконструкцію в 2018 році, мав знову відчинити свої двері цієї весни з виставкою, присвяченою Габріель Шанель. Але карантин вніс свої корективи. Та поки ми не можемо потрапити в новий простір площею 670 м², музей надав безкоштовний доступ до своїх колекцій.

Palais Galliera, заснований герцогинею Гальер у 1978 році, володіє однією з найбагатших колекцій світу — понад чверть мільйона експонатів трьох століть. В архіві музею міститися близько 30 000 костюмів, 35 000 аксесуарів, 5 000 предметів нижньої білизни, 30 000 зображень, 55 000 графічних документів, 250 ляльок і 2500 лялькових нарядів. І сьогодні багато з них можна побачити в цифровому форматі.
На сайті Palais Galliera представлені предмети з показів Крістіана Діора, Іва Сен-Лорана, Юбера де Живанши, Крістобаля Баленсіаги, Ельзи Скіапареллі, Пако Рабана та інших видатних дизайнерів XIX-XX століть, а також одяг Людовика XVII і Марії-Антуанетти, старовинні гравюри, реклама 1780 року, ілюстрації Поля Пуаре, плаття, в якому Одрі Хепберн знімалася у фільмі «Сніданок у Тіффані» і фотографії дуету Мерта Аласа і Маркуса Пігготта.

Зображення експонатів супроводжуються текстовими описами, щоб відвідувачі сайту могли познайомитися з їхніми історіями.
Made on
Tilda