Classic Blue: Pantone
оголосили головний колір 2020 року
Інститут кольору Pantone назвав класичний синій головним кольором майбутнього року
Експерти вважають, що цей відтінок найкраще відповідає тенденціям 2020 року. За словами виконавчого директора Pantone Леатріс Айзман, час, в якому ми живемо, вимагає довіри та віри. Саме такого роду спокій і впевненість виражаються у відтінку PANTONE 19-4052 Classic Blue. Він нагадує про безмежне небо та спонукає нас дивитися за межі очевидного; мислити глибше, розширювати кругозір і бути відкритими до спілкування.
«Цей стійкий відтінок синього підкреслює наше прагнення до надійного та стабільного фундаменту, на якому ми можемо розгорнути будівництво, переступаючи поріг нової ери»
Цього року під час вибору кольору року Pantone вперше застосував мультисенсорний підхід, сконцентрувавшись на асоціативному ряду, який викликає відтінок. Фахівці компанії враховували не тільки візуальні характеристики, але й тактильні відчуття, звуки, смаки та запахи.

Уже 20 років щорічний вибір Pantone впливає на розробку продуктів і прийняття рішення про покупку в сфері моди та інших галузях, включаючи промисловий, графічний та інтер'єрний дизайн. Інститут прогнозує переваги споживачів, аналізуючи тренди в кіно, рекламі та різних видах мистецтва. На вибір головного кольору року впливають навіть популярні напрямки подорожей, соцмережі, майбутні спортивні події світового масштабу, нові технології, інноваційні матеріали та соціально-економічні умови життя.
Made on
Tilda