Бренд Vozianov продемонструє fashion-перформанс на фестивалі високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage
Студія представить нову колекцію «Заручені за часом» в форматі показу-містерії
Спецільно для фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage, що проходить у «Софії Київській» з 27 серпня по 2 вересня, український дизайнер Федор Возіанов створив нову колекцію, осмислюючи плин часу. Адже темою цьогорічного заходу, який об'єднує музику, театр, кіно, літературу, балет і візуальне мистецтво, було обрано «Ми. Між минулим і майбутнім».

Під час перформансу з Будинку митрополита вийдуть сім жінок і троє чоловіків, одягнені в невагомі сукні та спідниці кольорів «Софії Київської», а також у маски з зображенням циферблатів. Десятеро осіб матимуть при собі по одній хвилині, що втілена Федором Возіановим в аксесуарі, який «зберігає час». Учасники показу пройдут до Софійського собору під звуки метрономів, скрипки та перкусії у супроводі виступу вокального ансамблю Alter Ratio.
Колекція «Заручені за часом» складається з двох частин — практичної: футболки, худі та інші предмети з принтами, що пов'язані з «Софією Київською», а також мистецької: сукні та спідниці, які на показі наповняться повітрям за допомогою вентиляторів. Федір уявив їх годинниками, стрілки яких рухаються надзвичайно швидко.
Показ-містерія відбудеться в Національному заповіднику «Софія Київська» біля центрального входу до Будинку митрополіта. Запрошенням є квитки до заповідника.

З 2 по 5 вересня українські дизайнери знову представлять колекції в phygital-форматі

Українські fashion-проєкти об'єдналися в міжнародній колаборації з фотографом із Дубая

Made on
Tilda