Виставка Première Vision Paris відбудеться виключно віртуально
З 15 по 19 лютого
Оргкомітет Première Vision Paris анонсував дати нового сезону. У лютому виробники текстилю, баєри, дизайнери та інші інсайдери індустрії моди зберуться онлайн на цифровому шоу, присвяченому сезону весна-літо 2022.
Як і під час вересневої виставки, яка зібрала 19,5 тисяч унікальних відвідувачів, професіоналів індустрії чекають цифрові послуги, надихаючий контент і прямі трансляції за участю експертів галузі. Незабаром буде оголошено програму віртуальної події, на якій представлять товари за такими напрямками, як дизайн тканин, волокна та нитки, шкіра та хутра, фурнітура та комплектуючі аксесуари. Особлива увага буде прикута до інноваційних стійких матеріалів від передових компаній з усього світу. Нагадаємо, що передплатники Blur можуть дізнаватися про останні розробки в нашому розділі Bio. Tech. Fashion.
Première Vision Paris — наймасштабніша та найвпливовіша міжнародна виставка текстилю та супутніх товарів, що проходить в Парижі з 1973 року. Вдруге за історію події виставка пройде в онлайн-форматі через пандемію.

Історії десятків міжнародних експертів зібрані в одному місці

11-ї української премії в галузі моди

Засновники лондонського бренду Vollebak заглядають на століття вперед​

Made on
Tilda