Rebook представили концепти захисних масок для спорту та активного життя
Бренд опублікував прототипи трьох інноваційних продуктів, які повинні захищати від вірусів і брудного повітря під час посиленого фізичного навантаження
Маски та респіратори, які продовжують носити по всьому світу, захищаючись від COVID-19, не призначені для занять спортом. У відповідь на проблему бренд Rebook розробив концепції масок, які не тільки дозволяють вдихати повітря в достатньому обсязі та забезпечують комфортне тренування, але й очищають повітря та мають інші технологічні переваги.
Сенсорна маска оснащена датчиками для вимірювання пульсу та частоти дихання, які передають дані в мобільний додаток Reebok. Завдяки прозорому віконцю прилад практично не приховує обличчя та демонструє емоції спортсмена.
Маска для занурення має високий ступінь захисту. Аксесуар повністю покриває голову, а передня частина являє собою екран з респіратором, що нагадує шолом від скафандра, який захищає обличчя від вірусів, бактерій, пилу та інших частинок. Також на масці розташовані датчики, які дозволяють регулювати умови всередині девайса, включаючи підігрів/охолодження повітря та насичення киснем.
У сімбіозній масці в якості органічного фільтра використовуються мох або водорості, які природним чином насичують повітря киснем і поглинають вуглекислий газ. Також пристосування може затримувати деякі види вірусів.

Ще рано говорити про запуск масок у виробництво. В Reebok продовжують вести розробки продуктів, які будуть актуальні не тільки в період пандемії, але й після неї, аби жителі мегаполісів могли щонайменше убезпечити себе від смогу.

Що споживачам потрібно сьогодні?

Вийшов оновлений прогноз The State of Fashion 2020

Видання обрало 20 модних брендів, які створюють найбільш креативні маски в період пандемії

Made on
Tilda