Alexander McQueen відкрили виставку «Троянди»
Креативний директор бренду Сара Бертон віддає данину символіці квітів
На третьому поверсі лондонського бутика Alexander McQueen на Old Bond Street розпочала роботу безкоштовна виставка, покликана продемонструвати досягнення бренду, його зв'язок з природою та візуальний діалог між двома дизайнерами — експозиція включає в себе як наряди, створені самим Маккуїном, так і недавні творіння бренду під керівництвом Бертон: експерименти з корсетами, дрібною плісировкою, використанням органзи, шовкової тафти та ніжної вишивки.
У центрі уваги — плаття «Червона троянда», яке оточують вишиті кристалами червоно-білі вироби з осінньої колекції Лі Макквіна 2008 року «Дівчина, яка жила на дереві», а також наряди з більш ранньої лінійки «Вдови Каллоден». Поруч з ними представлені роботи з осінньої колекції 2019 Сари Бертон, включаючи жакет з атласними рукавами у формі пелюсток троянд.
Ще один значимий експонат виставки — плаття від Макквіна «Sarabande», яке в оригінальному варіанті було зроблено з живих троянд, гортензій і шовкових квітів органзи
На всіх сукнях можна знайти етикетки зі складом, а поруч з експонатами — їхні ескізи, фото та зразки тканин. Крім того, в рамках виставки демонструють відео, де Бертон розповідає про створення своїх колекцій: як відбуваються командні поїздки в квіткові сади, підбір матеріалів і створення вишивок.
Made on
Tilda