Подкаст Smart Creation пропонує дізнатися потенціал стійкої моди
Історії десятків міжнародних експертів зібрані в одному місці
Завдяки подкасту Smart Creation від команди Première Vision можна дізнатися про останні продукти та глобальні ініціативи ключових fashion-гравців, які допоможуть перейти до більш відповідальної індустрії моди.

Випуски Smart Creation виходять двічі на місяць по середах. Гості подкасту розповідають, як поєднують творчість, інновації та екологічність у своїй роботі. Особистим досвідом уже поділилися представники Tintex Textiles, Seaqual Initiative, Advanced Denim, Spiber і інших високотехнологічних компаній та екологічних ініціатив. Проекти створюють волокно з океанічного пластику, вдосконалюють ланцюжок поставок і використовують штучний інтелект, щоб уникнути надлишку товарів. Smart Creation налічує вже 27 епізодів.
У нещодавньому випуску генеральний директор і співзасновник ICTYOS Бенджамін Малатрайт розповів про свою компанію з виробництва екологічно чистої риб'ячої шкіри з залишків харчової промисловості. Ми вже писали про передовий матеріалі в розділі Bio. Tech. Fashion — переходьте за посиланням і відкрийте для себе світ текстильних інновацій.

Провідний український дизайнер про диктат тіла та модного образу

Він дає друге життя вінтажним або пошкодженим речам

Alchemic Couture демонструє, як переплітаються інновації та майстерність нідерландського дизайнера

Made on
Tilda