У Києві відбувся 5-й SPYFASHIONS OPEN AIR DAY
Свої колекції показали українські бренди Anna Grove, Forbatki Studio та Roussin
24 липня в гольф-центрі «Київ» відбувся fashion-івент від спільноти SPYFASHIONS — українського проєкту про моду та моделінг.

Бренд елегантного рефлективного одягу Anna Grove представив коктейльну колекцію «Chameleon», створену для яскравих літніх вечірок. Молодий лейбл поєднує витончені силуети зі світловідбиваючими елементами для безпеки пішоходів у темний час доби. Трек для показу підготував дует Krapka;KOMA.

Підтримуючи глобальний напрям sustainable fashion, Forbatki Studio презентували свою еко-колекцію. Більшість моделей виконано з натуральних і безпечних для навколишнього середовища матеріалів.
Бренд ROUSSIN у співпраці з агентством WhyNot? Enot представив колекцію BOY NOT A TOY, присвячену темі безпритульних тварин, а також світловідбиваючі рюкзаки, створені за підтримки Українського культурного фонду.
Постановником шоу виступила українська дизайнерка бренду «Postushna» Юлія Постушна. Крім fashion-показів гостей події чекав DJ-сет від дизайнера, співака і діджея Жана Гріцфельдта, а після музичну хвилю підхопив Ross Plem зі своїми треками.

SPYFASHIONS DAY відвідали дизайнер Ірина Джус, учасниця українського проєкту «Подіум» Єлизавета Зволінська, керівник департаменту по роботі з дизайнерами в Ukrainian Fashion Week Олександра Какуріна, засновниця блогу Studioofmydreams Наталія Лук'янець та інші гравці української fashion-індустрії.

#finchARTshow об'єднає моду, сучасне мистецтво і AR-технології

30 обкладинок до 30-річчя незалежності України

Український бренд продовжує проєкт SAFE FASHION #безсекундіжіття

Made on
Tilda