У Києві відкрилася виставка художника-ювеліра Станіслава Дрокіна
Витвори мистецтва можна побачити в Музеї історичних коштовностей України
Станіслав Дрокін створює прикраси, немов грає джаз — імпровізує, дослухаючись до своєї інтуїції. Він майстерно працює з дорогоцінними металами та камінням без ескізів, застосовуючи класичні та сучасні технології. Як саме автор шукає нові форми та комбінації кольорів, можна дізнатися в нашому інтерв'ю, а ось побачити вироби на власні очі — на персональній виставці художника в Києві.

1 червня в Музеї історичних коштовностей України відкрилася експозиція «Станіслав Дрокін — ДНК автора», на якій представлені твори, нагороджені відзнаками ювелірних конкурсів — як в Україні, так і поза її межами, включаючи Італію, Швейцарію та США.
Важливим результатом творчих пошуків художника-ювеліра стали експерименти з методу гібридного лиття. Подібний до нього існував у давній Індії і називався ганга-джамна, а також використовувався в скіфські часи та в давньому Китаї.

На виставці Станіслав демонструє кулон «Спадковість і мінливість», каблучки «Трансформація», «Дев'ятий вал», «Таємниця Всесвіту» та інші ексклюзивні прикраси.
Музей історичних коштовностей України зберігає колекцію предметів, створених ювелірами давнини. Ці експонати допомагають зрозуміти людей, які жили до нас, відчути внутрішній світ ювелірів та їхній час. У ювілейний рік перлини музейної колекції — золотої пекторалі, музей надає слово не лише артефактам давнини, а й сучасним художникам-ювелірам, чия творча ДНК містить спадкову інформацію і програму розвитку для наступних поколінь. Таким автором є Станіслав Дрокін.
Виставка триватиме до 1 серпня 2021 року.

Ювелірні вироби почали розглядати як потужний спосіб передачі інформації та посилу автора

Circular Fashion Summit відкрив прийом заявок на участь в ініціативі «Редизайн суспільства»

Твори мистецтва, що існують у власних всесвітах

Made on
Tilda