У музеї декоративного мистецтва Парижа відкрилася виставка «Крок і хода, історія взуття»
Одним із головних спонсорів виставки виступив Première Vision
«Marche et démarche, une histoire de la chaussure», яка присвячена історії взуття, відкрилася 7 листопада і триватиме до 23 лютого 2020 року. Паризький музей продовжує досліджувати зв'язок між тілом і модою — цього разу він сфокусувався на взутті та ході, яку воно формує. Виставка демонструє моделі незамінного предмету гардеробу та показує різні способи ходьби жінок, чоловіків і дітей на Заході та в неєвропейських культурах — від середньовіччя до наших днів.

Відвідувачі можуть побачити близько 500 експонатів, включаючи саме взуття, картини, фотографії, фільми та рекламні ролики з французьких і зарубіжних державних і приватних колекцій. Сценографія виставки була доручена архітекторові та дизайнерові Еріку Бенці.
Проект «Крок і хода, історія взуття» резонує з виставкою Première Vision Paris, яка щосезону підкреслює творчу взаємодоповнюваність fashion-індустрії. У спеціальних зонах провідної міжнародної виставки текстилю кращі фахівці зі шкіри представляють свої розробки для виготовлення одягу, взуття та аксесуарів, включаючи, тканини, фурнітуру та комплектуючі деталі.
Made on
Tilda