Нью-йоркський Museum at FIT представив свій одяг у віртуальному модному архіві
Тепер сукню Issey Miyake 1996 року та костюм Thierry Mugler 1988-го можна розглянути з усіх боків і навіть в русі
Нью-йоркська креативна студія Superficial, яка розробляє цифрові проекти для брендів, художників і культурних організацій, створила онлайн-простір для значущих нарядів у історії моди. Використовуючи 3D технології, Superficial і її сестринська дизайн-студія Super Bureau передають об'єм і текстуру одягу, а також імітують те, як вона виглядає в русі.

На сайті The Virtual Fashion Archive вже з'явилися перші чотири об'єкти дизайнерів-новаторів Issey Miyake, Thierry Mugler і Claire McCardell з навчальної колекції Музею інституту моди та технологій в Нью-Йорку. Перші віртуальні моделі створювалися у співробітництві з компанією CLO, яка надає програмне забезпечення для розробки 3D-дизайну.
У музеях і приватних колекціях по всьому світу зберігаються незліченні рідкісні та значущі модні речі. Використовуючи передову 3D-графіку та симуляцію, ми повернули ці дивовижні проекти в поетику руху та розширили доступ для глобальної аудиторії, щоб вона могла їх оцінити
Незабаром у віртуальному модному архіві з'явиться більше об'єктів, які зберігаються за склом у fashion-музеях. Тепер їх можна буде розглянути під будь-яким ракурсом в динамічному стані. Проект відкритий до пропозицій від будинків моди, приватних колекціонерів і державних установ.
Made on
Tilda