Опубліковано рейтинг найпрозоріших брендів року
На першому місці опинилася компанія H&M Group
Організація Fashion Revolution, яка виступає за безпечну та прозору індустрію моди, представила п'ятий щорічні звіт Fashion Transparency Index. Експерти проаналізували 250 найбільших модних брендів і ритейлерів, щоб скласти рейтинг прозорості — розповісти, наскільки вони відкриті в своїй соціальній та екологічній політиці.
fashionrevolution.org

Очолив Fashion Transparency Index 2020 мас-маркет гігант H&M Group, на другому місці опинилася компанія C&A, на третьому — Adidas і Reebok, які набрали однакову кількість балів. А ось Max Mara і Tom Ford не отримали жодного балу.
Команда Fashion Revolution оцінювала, наскільки діяльність брендів і ритейлерів впливає на навколишнє середовище, благополуччя тварин і біорізноманіття планети. Враховувалися і соціальні чинники: умови праці співробітників, прожитковий мінімум, свобода асоціацій і гендерна рівність. Кожна компанія мала змогу отримати від 0 до 100 балів. У результаті більше половини з 250 брендів (54%) не дотягли навіть до 20 балів.
fashionrevolution.org
Завдяки індексу можна побачити, як змінюється політика брендів із року в рік: хтось посилює прозорість на всіх етапах виробництва, реалізації та утилізації продуктів, а хтось залишається на місці чи опускається в рейтингу. У цьому році індекс поповнився 50 компаніями: Fashion Revolution вперше вивчили бренди з Австралії, Індії, Нової Зеландії, Норвегії, Польщі, ПАР і Швейцарії, а також включили кілька інтернет-магазинів.

Організація Fashion Revolution продовжуватиме складати індекс прозорості, щоб вимірювати прогрес брендів і підштовхувати їх до більшої відповідальності перед своїми співробітниками, індустрією та природою.
Made on
Tilda