Ruslan Baginskiy презентував другу кутюрну колекцію і випустив Instagram-маску
У TSVIT увійшли 7 головних уборів з відсиланнями до української культури
Минулого року український бренд головних уборів Ruslan Baginskiy дебютував з кутюрною колекцією STOZHARY в межах паризького тижня моди haute couture. Свою другу колекцію під назвою TSVIT дизайнер представляє в діджитал-форматі без прив'язки до модного календаря. Сім виробів розкриваються в цифровому арт-проекті, який створено в колаборації з українським фотографічним дуетом Synchrodogs і стилістом Юлією Пеліпас.
У нових головних уборах та аксесуарах Руслан Багінський продовжує культурний експеримент, звертаючись до забутих технік українських майстрів. Плетена солом'яна маска народилася як переосмислення культурних кодів XIX-го і початку ХХ-го століття — тих часів, коли однією з найефектніших прикрас нареченої був вінок із залишків врожаю жита.
Золоті прикраси, створені у співпраці з брендом Rockah, — це поглиблення в історію скіфів, які відомі своєю ювелірною майстерністю. Ще одним джерелом натхнення для дизайнера стали роботи волинських майстрів ткацтва — хустки-намітки.
Віртуально приміряти головний убір Ruslan Baginskiy можна завдяки Instagram-масці, яку випустив бренд як доповнення до презентації колекції TSVIT.

Команда UFEG розповіла про роботу над проектом

Засновниця бренду DZHUS про нову колекцію, речі-трансформери та зміни за 10 років історії марки

Made on
Tilda