Опубліковано повну програму Ukrainian Fashion Week FW20-21
З 1 по 5 лютого українські дизайнери представлять колекції сезону FW20-21
Наступної суботи у Києві розпочнеться Український тиждень моди, який звернеться до нових форматів та ключових тем, але головна локація залишиться незмінною — покази, презентації та освітні лекції відбудуться у комплексі Мистецький Арсенал.

«Українська мода – це мода, яка більше не вміщається у старі уявлення про себе. Сьогодні вона формує нові – на різних рівнях і в різноманітних аспектах свого існування. Вона динамічна і перебуває у постійній взаємодії зі світом, вона змінює його і змінюється разом із ним. Вона росте і розвивається. Вона виходить за рамки і межі, долає бар'єри і перешкоди. Її не закувати в клітку обмежень», — відзначають організатори.
Уперше за 46 сезонів Ukrainian Fashion Week відкриє показ молодих дизайнерів Fashion Accelerator Show. Інсайдери та гості побачать колекції учасників освітньої програми від Ukrainian Fashion Council – переможців національних та міжнародних конкурсів, учасників платформи New Names. Нагадаємо, що Український тиждень моди традиційно розпочинав бренд Poustovit (який цього разу взагалі не буде представляти свою колекцію), а минулого сезону ця честь припала Artem Klimchuk.

Окрім Лілії Пустовіт у fashion-шоу не братимуть участь Іван Фролов, Катя Сільченко, Лілія Літковська, Світлана Бевза, Жан Гріцфельдт та деякі інші дизайнери, до яких зазвичай прикута неабияка увага. Але ми побачимо колекції Elena Burenina, GUDU, DZHUS, Lake Studio, Przhonskaya та Ksenia Schnaider — повний список учасників цього сезону представлений нижче.
Розклад Ukrainian Fashion Week FW20-21
Простір BE SUSTAINABLE!
Розвиток стійкої моди залишається одним із пріоритетних напрямків UFW. Цього сезону лекторій проекту BE SUSTAINABLE! перетвориться на масштабний міжнародний саміт, який розпочнеться з портфоліо-ревю брендів, що розробляють та створюють стійкі fashion-продукти. У рамках міжнародного конкурсу від VOGUE.It контриб'ютор Vogue Itаliа Ріккардо Терзо проведе інтерв'ю з українськими sustаinаble-компаніями. Фіналом освітньої частини саміту стануть покази дизайнерів, які обирають відповідальну моду. BE SUSTAINABLE! Show відбудеться за підтримки Sustainable Fashion Pad у колаборації з телеканалом ICTV.

Рєстрація на саміт
Лекція «Fashion Luxury: історія та майбутнє»
Останній день Українського тижня моди традиційно присвячується молодим талантам. New Generation Day 5 лютого розпочне відкрита лекція «Fashion Luxury: історія та майбутнє», яку прочитають креативний директор та професор IED-Istituto Europeo di Design в Італії Джованні Оттонелло та регіональний представник IED Ольга Мелкова.

«Що таке справжня розкіш? Це непросте питання, оскільки відповідь змінювалася протягом століть залежно від різних культур та історичних подій. Ми спробуємо пройти розвиток та еволюцію розкішної моди, щоб краще збагнути цей всесвіт і зрозуміти, що luxury означає сьогодні», — анонсують організатори події.

Реєстрація на лекцію
Колаборації креативних дисциплін
Fashion-бренд PRZHONSKAYA, музичний гурт The Maunt та мультимедійна студія Astrum на чолі з VJ Reign представлять на UFW творчу колаборацію — проект Solitary Space. Мода, музика та відео поєднаються у медіаарт-інсталяції, яка переносе відвідувача у багатовимірний цифровий всесвіт.

Бренд одягу FINCH у партнерстві з брендом окулярів Casta проведе презентацію колекції з використанням AR-технологій та 3D-друку, яка стане першим курованим AR-показом в Україні. Гості Art Space зможуть спробувати тематичні Instagram-маски від FINCH і Casta.

Тим часом марка Polina Veller об'єднає моду та мистецтво, представивши авторську інтерпретацію однієї з робіт французької художниці з українським корінням Соні Делоне.

Крім того, оргкомітет Ukrainian Fashion Week представить виставковий проект — обкладинки українських та міжнародних fashion-видань, на яких присутні одяг та аксесуари українських брендів.
Made on
Tilda