50-й сезон в історії: оголошено повну програму Ukrainian Fashion Week
У 2022 році Український тиждень моди святкує своє 25-річчя
Ukrainian Fashion Week розпочинає ювілейний рік з показів колекцій FW22-23. Нагадаємо, що новий сезон відбудеться з 3 по 6 лютого у phygital-форматі. Інсайдери індустрії моди відвідають події наживо, а всі охочі зможуть доєднатися онлайн — на сайті fashionweek.ua або на міжнародноому медіасервісі Megogo.
За 50 сезонів UFW відбулося понад 1600 показів і 400 презентацій колекцій брендів. За словами голови Ukrainian Fashion Week Ірини Данилевської, сьогодні пріоритетами Тижня є sustainability, діджиталізація, різноманітність та інклюзивність, адже саме на них зараз будується українська та світова fashion-індустрія.
25 років Ukrainian Fashion Week — це не просто 25-річна історія однієї компанії. Це історія українських дизайнерів, яких одного разу об'єднала наша ідея зробити свою країну модною. Створити в країні нову індустрію, яка важлива як для економіки країни, так і для розвитку її культури. Індустрію, що представляє Україну світу як країну талановитих людей, нових технологій, конструктивного партнерства.
Традиційно на гостей UFW FW22-23 чекають не тільки шоу від визнаних дизайнерів, а й програма New Generation of Fashion, у межах якої пройдуть покази дизайнерів-учасників платформ New Names та Fresh Fashion, а також graduate show українських приватних fashion-шкіл.
Ukrainian Fashion Week, заснований у 1997 році, став першим Тижнем моди не тільки на теренах пострадянського простору, а й всієї Центральної Європи. І незважаючи на будь-які політичні та економічні ситуації у світі або країні, за цей час не було пропущено жодного сезону.

Київ зустрів жовтень новим мультидисциплінарним фестивалем сучасного мистецтва, моди і культурних колаборацій

Made on
Tilda