Опубліковано програму Ukrainian Fashion Week No Season 2021
Покази відбудуться в phygital-форматі з 5 по 8 лютого
Оргкомітет Українського тижня моди обладнає київський комплекс «Мистецький Арсенал» для зйомок, щоб забезпечити онлайн-трансляції показів. На глядачів чекають 28 шоу від українських і зарубіжних дизайнерів, включаючи ELENA BURENINA, ARTEMKLIMCHUK, FROLOV і DZHUS. При цьому UFW продовжує концепцію позасезонності, розширюючи можливості брендів-учасників.

За fashion-івентами 48-го сезону Ukrainian Fashion Week можна буде стежити на медіасервіс MEGOGO в розділі «Шоу», а також на сторінках акредитованих ЗМІ. Трансляції будуть включати не тільки модні покази, але й відео/діджитал-презентації дизайнерів, які були підготовлені лейблами для UFW No Season 2021. Креативним директором трансляції стане Ігор Стеколенко — режисер кіно, fashion, музичних і рекламних відео.
Розклад Ukrainian Fashion Week No Season 2021
7 лютого вже втретє відбудеться BE SUSTAINABLE! Fashion Summit, присвячений розвитку стійкої моди в Україні. Цього разу темою заходу стане «Digital Innovations and Sustainability». В рамках проєкту буде представлено новий формат проведення fashion-шоу. Команди саміту, FFFACE.me і сет-дизайнерка Love Curly створюють унікальне AR fashion-шоу для сталого українського бренду СHERESHNIVSKA.

«На показі вперше в Україні буде продемонстрована міць digital-декорацій для демонстрації fashion-івентів. Це той випадок, коли використання технології буде не просто іміджевим, а дасть змогу оптимізувати витрати на оформлення сцени без втрат у видовищності», — прокоментував Дмитро Корнілов, CEO студії з розробки Instagram-фільтрів FFFACE.me.
Один із підходів вирішення проблеми забруднення навколишнього середовища запропонували DHL Express Україна в колаборації з дизайнеркою бренду POSTUSHNA Юлією Постушною — ресайклінг уніформи великих компаній. На UFW вони представлять капсулу, яку дизайнерка розробила на основі форми DHL, що була у використанні. Цей приклад може стати поштовхом до співпраці креативного сектора та промисловості.

Реєстрація на BE SUSTAINABLE! Fashion Summitоткрита за посиланням.
Фінальний день Ukrainian Fashion Week за традицією присвятять платформі New Generation of Fashion, в рамках якої будуть представлені молоді дизайнери-учасники менторської програми від UFW, Graduate Show українських приватних fashion-шкіл і нові імена.

Принти натхненні знімками Стефана Лісовського та Надії Шаповал

Аксесуари французького бренду в об'єктиві Тані і Жені Постернак

Найкращих дизайнерів України вперше нагородили онлайн

Made on
Tilda