Ukrainian Fashion Week оприлюднив нову концепцію сезону та розклад показів
З 31 серпня по 3 вересня у Києві відбудеться UFW NO SEASON Season
Індустрія моди розпочала шлях трансформації. Пандемія нанесла удар по старій системі, яка більше не працювала, отже, і не мала гідного майбутнього. Український тиждень моди реагує на глобальні зміни та вірить, що в нашій країні та всьому світі буде відроджено впевненість у цінності моди як такої.

Незважаючи на кризу, Ukrainian Fashion Week анонсував черговий сезон із новою концепцією та оголосив, що продовжує розвивати три пріоритетні напрямки: підтримка молодих дизайнерів, сталий розвиток моди та міжнародні креативні колаборації. За традицією головною локацією fashion-подій стане комплекс Мистецький Арсенал у Києві.
New Generation Day
31 серпня Ukrainian Fashion Council проведе фінал XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє», який реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Свої колекції продемонструють 18 фіналістів, які були обрані з понад сотні претендентів із 11 міст України. «Погляд у майбутнє» проходитиме в новому форматі — з прямою трансляцією, яку можна буде подивитися у будь-якій частині світу.

3 вересня, в межах New Generation Day, відбудеться 8 шоу та два покази у форматі, який з'явився на UFW минулого сезону, — Graduate Show українських приватних fashion-шкіл.

Щоб допомогти молодим дизайнерам знизити фінансове навантаження в час глобальної кризи, члени Ukrainian Fashion Council передали тканини для пошиття їхніх колекцій — як для фіналістів конкурсу «Погляд у майбутнє», так і для учасників платформ New Names та Fresh Fashion.
Ukraine is the Center of My Universe
Мультидисциплінарний проєкт Ukraine is the Center of My Universe об'єднає українських дизайнерів і лідерів креативних індустрій у спільній діджитал-платформі. Її мета — презентувати український культурний рух, який поширився світом завдяки fashion-індустрії, на ключових тижнях моди. До проєкту долучені британські креативні аґенції та незалежні митці з інших країн.

В свою чергу, міжнародні медіа, які наразі не можуть потрапити до України через карантинні обмеження, отримають цифровий продукт від Ukrainian Fashion Week — віртуальний подіум сезону із колекціями резидентів Тижня.
BE SUSTAINABLE!
В інтерактивній інсталяції BE SUSTAINABLE! Space гості зможуть познайомитися з молодими сталими дизайнерами. Також BE SUSTAINABLE! Fashion Summit представить глобальну цифрову платформу обміну одягом The Swapchain – перше у світі віртуальне ком'юніті, де історію кожного продукту та його екологічний слід можна відстежити за допомогою технології Blackchain. Гості Тижня зможуть протестувати новий сервіс: принести речі, які вже їм не потрібні, та обрати для себе щось нове.

Головна тема цьогорічного саміту — циркулярна економіка та майбутнє сталої моди. Серед запрошених спікерів — Патрік Дафі (Patrick Duffy), засновник Global Fashion Exchange та Intandem Creatives, Лоренцо Альбріджі (Lorenzo Albrighi) та Юн Куо (ShihYun Kuo), засновники Lablaco, Патрік Макдавелл (Patrick McDowell), лондонський дизайнер, Сабріна Ґільдхаус (Sabrina Gildehaus), CEO GILDEHAUS, Кейрі Ленціус (Kairi Lentsius), fashion-дизайнерка та викладачка факультету текстилю у Pallas University (Естонія) та багато інших. Модеруватиме подію Яна Панюшкіна — журналістка, редакторка сайту The Page Style та ведуча телевізійної програми «Перша шпальта».
Повний розклад UFW NO SEASON Season

Триває прийом заявок на участь у Big Beginners Digital-Only Fashion Contest

16 робіт українських режисерів увійшли до фіналу конкурсної програми

Команда UFEG розповіла про роботу над проектом

Made on
Tilda