Від першої виставки криптоарту до саміту зі стійкої моди — яким буде новий сезон Ukrainian Fashion Week
З 2 по 5 вересня українські дизайнери знову представлять колекції в phygital-форматі
The COAT by Katya Silchenko, FINCH, ELENA BURENINA, ARTEMKLIMCHUK, DZHUS, ROUSSIN і інші бренди готують традиційні та цифрові шоу для 49-го сезону Українського тижня моди.

Нагадаємо, що кілька сезонів тому команда UFW оголосила концепцію NO SEASON Season і запропонувала гібридний формат проведення заходів. Тепер fashion-події відкриті не тільки для інсайдерів індустрії (вони запрошені відвідати покази наживо), але й для всіх, хто цікавиться модою, завдяки трансляції на міжнародному сервісі MEGOGO в розділі «Шоу».
Програма Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021
Підтримка молодих дизайнерів, сталий розвиток моди та кроссекторальність залишаються пріоритетними напрямками Ukrainian Fashion Week. Тому в межах Тижня пройдуть не тільки покази резидентів, а й презентація колекцій проєкту New Generation of Fashion, 4-й BE SUSTAINABLE! Fashion Summit, а також перша виставка криптоарту.

BE SUSTAINABLE! Fashion Summit

Цього сезону темою зустрічі обрана Циркулярная мода. Спікери розкажуть про актуальні проблеми кругової моди й особливості її розвитку на локальних ринках. Серед запрошених спікерів — Марта Маркез, засновниця бренду Marques Almeida, Орсола де Кастро, засновниця та креативна директорка глобального розвитку Fashion Revolution, Керрі Мерфі, засновник The Fabricant, Олена Фроляк, головна редакторка інформаційної служби ICTV.

NEW GENERATION OF FASHION

Ukrainian Fashion Council представляє першу комплексну програму для кількох категорій молодих дизайнерів, яка включає в себе серію лекцій, індивідуальні консультації, програму менторства та створення колекцій учасниками проєкту. Образи від молодих талантів, будуть продемонстровані на подіумі в фінальний день UFW.

NFT Art Exhibition

У межах Українського тижня моди вперше пройде виставка сучасного криптоарту, на якій будуть представлені 30 робіт, що мають зв'язок з ідеями та образами сучасної моди, відображають її стилі, філософію та вплив на сучасну людську свідомість. Після осінньої сесії UFW буде сформований шортлист з 7 художників, яким запропонують створити колекційні NFT у колаборації з відомими українськими дизайнерами. Ця співпраця стане частиною окремого арт-проєкту, що отримає своє продовження в лютому.


Спеціальні події Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021:

  • презентація чайних суконь POUSTOVIT за підтримки бренду LOVARE;
  • церемонія нагородження переможців Fashion Film Festival Kyiv 2021 за підтримки Державного агентства України з питань кіно;
  • фінал конкурсу молодих дизайнерів одягу «ПОГЛЯД у майбутнє» за підтримки Української Ради Моди та Українського культурного фонду;
  • презентація фотосесії «Дрес-код казино», стилістом якої виступив дизайнер Кирило Харитонцев, фотографом – Валерій Ведута. Фотороботи будуть представлені у просторі Billionaire.

Команда UFEG провела дослідження та довела, що вуглецевий слід цифрового одягу в десятки разів нижче, ніж фізичного

Єдиний український фестиваль, присвячений fashion-фільмам, відбудеться з 22 червня по 3 вересня

#finchARTshow об'єднає моду, сучасне мистецтво і AR-технології

Made on
Tilda