95 дизайнерів і брендів взяли участь в Ukrainian Fashion Week цього сезону
Свої колекції презентували учасники з України, Грузії та Литви
З 2 по 5 вересня в Києві відбувся 49-й сезон Українського тижня моди. На fashion-інсайдерів і гостей заходу чекали 42 події офіційної програми: покази, презентації, виставки, саміт зі стійкої моди, фінал конкурсу молодих дизайнерів «Погляд у майбутнє» і церемонія нагородження переможців Fashion Film Festival Kyiv 2021. Цього разу івенти знову проходили як в фізичному, так і онлайн-форматі.
«Послаблення карантину дало змогу повернути до подіуму Тижня моди міжнародних гостей, пресу, гостей дизайнерів та fashion-інсайдерів. Але головне, що продемонстрував Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021, – стабільність, сталість, системність та гнучкість. Ці чесноти fashion-індустрії завжди надаватимуть перевагу представникам цієї сфери у мінливі теперішні та непередбачувані майбутні часи», — підбиває підсумки оргкомітет Ukrainian Fashion Week.

За 4 дні Ukrainian Fashion Week до онлайн-трансляції на медіасервісі MEGOGO приєдналося понад 100 000 глядачів із 62 країн світу, серед яких США, Німеччина, Італія, Іспанія, Велика Британія, Франція, Швеція, Японія та інші. Відео будуть доступні для перегляду до лютого 2022 року у розділі «Серіали».

Інтерв’ю з першим українским fashion-фотографом, який переміг в британському конкурсі Vogue Talents

Молоді дизайнери демонструють інновації на головному подіумі країни

Made on
Tilda