5 українських дизайнерів представлять проект в межах London Fashion Week
Новий культурний рух Ukraine is the Centre of My Universe
LITKOVSKAYA, FROLOV, ARTEMKLIMCHUK, DZHUS і PRZHONSKAYA в колаборації з українськими ілюстраторами, фотографами, художниками та музикантами представлять проект Ukraine is the Centre of My Universe в онлайн-форматі. Мета руху — демонстрація українських креативних індустрій світові під час найвідоміших визначних подій. Презентація ввійшла до офіційного графіку Лондонського тижня моди, який проходитиме з 17 по 22 вересня.

21 вересня о 21:30 роботи дизайнерів будуть представлені у форматі стріму віртуальної вечірки. Проект реалізує команда Ukrainian Fashion Week за підтримки Українського культурного фонду.

«Ukraine is the Centre of My Universe – це 3D-світ, штаб-квартира якого втілена у форматі магазину вінілових платівок. У магазині розташовано потаємні двері, що ведуть до шоуруму українських дизайнерів», — йдеться на сайті UFW.
Ukraine is the Centre of My Universe – місце, де зустрічаються унікальні індивідуальності, які є частиною динамічного еволюційного процесу створення сучасного образу креативної України. Тут вони обмінюються ідеями, досвідом, щоб разом творити нове. Простір відображає мультидисциплінарність загальної концепції та поєднує у собі музичні, візуальні та fashion-медіа.
Щоб отримати запрошення на онлайн-вечірку, треба надіслати запит на пошту pr@ukruniverse.com. Після презентації на London Fashion Week проект буде відкритий світові. За новинами руху слідкуйте на Instagram-сторінці @ukruniverse.

Засновниця бренду DZHUS про нову колекцію, речі-трансформери та зміни за 10 років історії марки

У TSVIT увійшли 7 головних уборів з відсиланнями до української культури

Дует українських фотографів продовжив серію фотоальбомів модного дому

Made on
Tilda