Valery Kovalska: мікс жіночності та урбан-настрою
Бренд української дизайнерки Валерії Ковальської переосмислює вечірні та повсякденні вбрання, використовуючи деконструюваний крій. Впізнавані асиметричні піджаки з плісировкою Valery Kovalska вже встигли надіти Pink і Cardi B
Валерія об'єднує виразний дизайнерський стиль із повсякденною і навіть спортивною естетикою та адаптує ідеї сучасної архітектури. При створенні своїх колекцій Valery Kovalska використовує тканини, виготовлені на кращих французьких та італійських фабриках, мережива ручної роботи; сатин, шовк і поплін, прикрашені бісером, вишивкою та оригінальними принтами.
З 2016 року бренд не використовує натуральну шкіру, прагне мінімізувати відходи виробництва та створювати одяг, який прослужить багато років. Усвідомлене споживання стало невід'ємною частиною ДНК і філософії бренду.
Дизайнерка розпочала свою кар'єру в fashion-індустрії в 18 років і незабаром стала відома в Україні як стиліст музичних кліпів та телепередач. Власний бренд Валерія запустила в 2010 році: вона завоювала увагу міжнародної преси та взяла участь у London Fashion Week.

Після паузи бренд відновив свою роботу в 2013 році і з тих пір успішно розвивається як в Україні, так і за кордоном. Поєднання класичного пошиття, сучасного бачення та екстравагантного крою було добре сприйнято ритейлерами США, Європи та Близького Сходу.
Made on
Tilda