Victoria's Secret скасували шоу в цьому році
«Ангели» бренду не вийдуть на щорічний показ уперше за 25 років
Компанія L Brands, яка володіє відомою маркою нижньої білизни, офіційно підтвердила, що Victoria's Secret Fashion Show в цьому році проходити не буде. «Ми вважаємо, що важливо розвивати маркетинг Victoria's Secret», — сказав WWD фінансовий директор і виконавчий віце-президент L Brands Стюарт Бурдерфер. Незважаючи на те, що шоу, яке традиційно проходить з 1995 року, завжди було важливою подією для бренду та його прихильників, Victoria's Secret збирається сконцентруватися на спілкуванні з клієнтами через різні канали комунікації, включаючи соціальні мережі, та стабілізувати бізнес, який стикався з проблемами останні 3-4 роки.

Нагадаємо, що в минулому році бренд піддавався критиці через трансфобні коментарі колишнього директора з маркетингу Еда Разека, який заявив, що трансгендерна модель ніколи не зможе стати обличчям бренду. Після цього акції марки на фондових ринках впали на 40%. Ед Разек приніс вибачення, а генеральний директор компанії L Brands Inc. Ян Сінгер вирішила піти у відставку.

Але скандали навколо марки не скінчилися: цього літа близько 100 моделей підписали петицію проти харассмента з боку співробітників бренду. Мілла Йовович, Еді Кемпбелл, Керолін Мерфі й інші моделі вимагали ввести спеціальний кодекс поведінки співробітників.

Щоб спробувати врятувати свою репутацію, Victoria's Secret змінили політику компанії: запросили трансгендерну модель Валентину Сампайо та плюс-сайз-модель Алі Тейт Катлер, а також запустили інклюзивний кампейн. Але скасування традиційного шоу сигналізує про те, що поки бренду не вдається повернути довіру аудиторії.
Made on
Tilda