Deezen проводить перший у світі онлайн-фестиваль дизайну
З 15 квітня по 30 червня у межах Virtual Design Festival можна дивитися онлайн-інтерв'ю, фільми, лекції та презентації продуктів
У зв'язку з карантином глобальна арт-спільнота стикається з безпрецедентними викликами. Команда видання Deezen запустила платформу Virtual Design Festival, яка покликана об'єднати світ архітектури та дизайну, щоб підтримувати культуру та комерцію галузі, а також дослідити, як вона може реагувати на надзвичайні обставини та адаптуватися до нових реалій.
Оскільки багато виставок, фестивалів та інших подій довелося відкласти або скасувати через пандемію коронавірусу, організатори VDF надають дизайнерам і архітекторам майданчик для презентації своїх продуктів. Також команда Virtual Design Festival проводить інтерв'ю та лекції з експертами індустрії. На платформі можна знайти бесіди з архітекторами Елісон Брукс і Карло Ратті, представниками студій Space Popular і Studio Drift, дизайнером Філіпом Малуеном і серію інтерв'ю з модельєром Айріс ван Херпен. У фінальному випуску голландська дизайнерка описує роботу над найскладнішою сукнею, яку вона коли-небудь створювала.
Контент надається безкоштовно та без реєстрації на сайті Deezen.

Дизайнер Ніколас Руже перетворив видання 1821 року в сайт зі зразками кольору

У проекті беруть участь Тім Бланкс, Ендрю Болтон і Тім Волкер

Користувачі сайту представили свої версії сукні з колекції Alexander McQueen S/S 20

На сайті музею можна побачити десятки тисяч експонатів

Made on
Tilda