Vogue запускає серію онлайн-бесід з професіоналами fashion-індустрії
14 квітня стартує проект Vogue Global Conversations, який буде висвітлювати внесок галузі в боротьбу з коронавірусом і ділитися думками спікерів щодо майбутнього моди
Бренди призупинили роботу над новими колекціями та перепрофілювали свої фабрики для виробництва масок, костюмів та інших засобів індивідуального захисту. Останні пару місяців також не обходиться без пожертвувань лікарням і фондам. Vogue у співпраці з Vogue Global Network і Vogue Runway буде розповідати про боротьбу індустрії моди з пандемією та її наслідками.

Протягом чотирьох днів, з 14 по 17 квітня, в Zoom будуть збиратися редактори Vogue, дизайнери та інші інсайдери, щоб обговорити широке коло тем — від впливу самоізоляції на креативність і дизайн до майбутнього роздрібної торгівлі та електронної комерції.
vogue.com
Модератором панелей виступить міжнародна команда редакторів Vogue: Едвард Еннінфул, головний редактор British Vogue, Євгенія де ла Торрієнте (Vogue España), Анжеліка Чунг (Vogue China), Емануеле Фарнеті (Vogue Italia і L'Uomo Vogue) і Ніколь Фелпс, директор Vogue Runway.

Гостями віртуальних дискусій стануть Марк Джейкобс, Стелла Маккартні, Вірджил Абло, Олів'є Рустам та інші дизайнери. Бесіди стартуватимуть о 16:00 за київським часом. Реєстрація відкрита на сайті Vogue.
Ми всі єдині в тому, що стикаємося з однаковими питаннями та викликами. Ці бесіди — шанс зібратися разом, налагодити зв'язок і нагадати собі, що ми є глобальним співтовариством,
— коментує Анна Вінтур, головний редактор Vogue U.S. і радник з глобального контенту Condé Nast.
Made on
Tilda