Виходить друком колекційне видання «9 ½ років Vogue в Україні»
Із найзнаковішими зйомками десятиліття
У березні редакція українського Vogue призупинила видання друкованої версії журналу та перелаштувала онлайн-платформи відповідно до потреб воєнного часу. Але команда вірить, що голос Vogue UA — це гучний і творчий спосіб опору, тож попри все готує новий масштабний проєкт, покликаний розповсюджувати українську культуру та мистецтво світом.

У свій ювілейний рік журнал видає антологію під назвою «9 ½ років Vogue в Україні» — колекційну книгу, в якій зібрані культові фото з архівів.
Відсутні пів року в назві — це відсилання до трагічних подій війни, які тимчасово зупинили нашу діяльність, до сьогодення, вкраденого в нас так само, як у кожного українця, — коментує головний редактор Vogue UA Пилип Власов.
До збірки увійшли найвизначніші fashion-проєкти, висвітлення трендів моди, краси та ювелірних тенденцій, а також портрети українських та зарубіжних знаменитостей, представників культурної еліти, активістів і спортсменів.
Навесні 2013-го вийшов друком перший номер українського видання, і по десятьох роках ми планували низку проєктів і заходів, що мали вшанувати унікальність пройденого шляху. На жаль, повномасштабне російське вторгнення в Україну завадило втіленню святкових задумів уповні, — розповідає Пилип Власов.
Передзамовити книгу можна на сайті Vogue UA. Команда спрямує частину прибутку від ії продажу до Музею Івана Гончара, на відновлення та збереження української культурної спадщини.

Збірка історій про речі, які оберігають і дають розраду

Незламний півник з Бородянки

Made on
Tilda